ANSYS Workbench Platformu

ANSYS Workbench platformu, ileri mühendislik simülasyon teknolojisinin üstün bilgi birikiminin üzerine kurulmuş bir sistemdir. Yenilikçi proje şeması görüntüsü, kullanıcının, tüm simülasyon işlemini, sürükle-bırak basitliğiyle zorlu multiphysics analizlerinde bile yol göstererek, tek ekranda yapmasını sağlar. ANSYS Workbench platformu; çift yönlü CAD etkileşimi, güçlü ve otomatik ağ yapısı, her adımda güncelleme mekanizması, gelişmiş parametre yönetimi, etkileşimli optimizasyon araçları ile simülasyon tabanlı ürün gelişimini etkinleştirerek eşi görülmemiş bir üretkenlik sağlar.

ANSYS 12 sürümü ile var olan ANSYS Workbench ekranı yeniden tasarlandı. Yenilikçi bir proje şeması görüntüsü mühendislerin simülasyonla çalışma şeklini değiştiriyor. Projeler, akış şeması şeklindeki bir diyagramda bağlı sistemler halinde grafiksel olarak gösteriliyor. Kullanıcılar bir bakışta mühendislik amacını, veri ilişkilerini ve analiz projesinin durumunu kolayca anlayabiliyor.

ANSYS Workbench

Yeni proje sistemi ile çalışmak basittir: Soldaki araç kutusundan istenen analiz sistemi sürüklenir ve proje şemasına kolayca bırakılır. Bütün analiz sistemleri, yukarıdan aşağıya doğru çalışırken analiz işlemi sırasında size yol gösteren gerekli bileşenleri içerir.

Şirketler benzersiz teknik birikimimizi kullanan mühendislik simülasyon çözümlerimiz ile öncelikli tasarım konseptlerini, yenilikçi ürünlere ve iş gören süreçlere dönüştürüyor. Bugün, "FORTUNE Global 500" deki ilk 100 endüstriyel şirket, küresel rekabetçi ortamda kazanan olmak için anahtar strateji olarak mühendislik simülasyonlarına yatırım yapıyor. Bu şirketler; zorlu mühendislik sorunlarını çözmek için dünyanın en kapsamlı multi-fizik çözümlerini uygulayarak ANSYS'i simülasyon ortağı olarak seçiyorlar. Çözümlerimizin mühendislik ölçeği; müşterilerin tasarım ve süreçlerine uyum sağlayan bir yapıda, esnek müşteri isteklerini kapsar. Dünyanın en başarılı şirketlerinin mühendislik simülasyonlarında en iyisi için, yaklaşık 40 yıldır sektör lideri olma rekorunu elinde tutan ANSYS'i seçmelerine şaşmamak gerekir.

Ücretsiz Türkçe Kayıtlı İnternet Seminerleri

Geometri Ara Yüzleri | ANSYS DesignModeler | ANSYS Meshing | ANSYS DesignXplorer