MATLAB KAMPÜS LİSANSI

MATLAB & Simulink Kampüs Lisansı, herhangi bir cihazınızda kampüs içinde ya da dışında, herhangi bir uzaktan bağlantı gerektirmeden, tüm öğrenci, akademisyen ve personellerin MATLAB & Simulink’i indirip kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Bu lisans modeli, kampüs içi tüm laboratuvarlar, sınıflar ve araştırma merkezlerinin yanı sıra tüm fakülte mülkiyetindeki ve öğrenciye ait kişisel bilgisayarları kapsamaktadır.

 

MATLAB KAMPÜS LİSANS Dahilindeki Hizmetlerimiz

MATLAB Grader

Akademisyenlerimiz, MATLAB Grader ile öğrencilerle etkileşimli ödevler oluşturabilir, bu sistem ile öğrencilerin yanıtları otomatik olarak derecelendirebilmektedirler. Ayrıca, bireysel ve toplam öğrenci performans analizine ulaşabilmektedirler.

MATLAB Grader kullanmaya başlamak için tıklayınız

 

MATLAB Akademik Online Eğitim Paketi

MATLAB Kampüs Lisansına sahip bir üniversitede çalışıyor ya da okuyorsanız bu eğitimlerimiz ve daha fazlasından faydalanabilirsiniz. Sizler ve öğrencileriniz interaktif dersler eşliğinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir. Dersler sonunda bu eğitimi tamamladıklarına dair sertifikalarınızı indirebilirsiniz.

 • MATLAB Onramp
  • Temel MATLAB eğitimine hızlı bir şekilde başlayın
 • Simulink Onramp
  • Simulink kullanmaya hemen başlayın
 • Deep Learning Onramp
  • Görüntü işleme için derin öğrenme yöntemlerini kullanmaya hemen başlayın.
 • Stateflow Onramp
  • Stateflow’da durum makineleri oluşturma, düzenleme ve simüle etmenin temellerini öğrenin.

Daha fazla eğitim için tıklayınız

 

MATLAB Online

MATLAB Online, İnternet erişiminiz olan her yerde sadece oturum açarak, herhangi bir standart web tarayıcısından MATLAB’a erişim sağlamaktadır. MATLAB Online kullanmaya başlamak için tıklayınız.

 

 Öğretim ve Öğrenim Ek Kaynaklar

Burada belirtilen kaynaklar, MATLAB & Simulink tabanlı eğitim veren akademisyenlerimiz için indirilebilir müfredat malzemelerinden oluşmaktadır. Bu materyaller, müfredatı geliştirmenize, dersleri ve konu örneklerini kolaylaştırmanıza ve öğrencilerin konuları anlamalarına yardımcı olur. Birkaç örneği aşağıda bulabilirsiniz, detayları için tıklayınız.

MATLAB & Simulink yazılımını, yalnızca *.edu.tr uzantılı e-mail adresinizle üyelik girişi yaparak bilgisayarınıza indirebilmek için üniversitenizde MATLAB Kampüs Lisansı bulunması gereklidir.

MATLAB & Simulink Kampüs Lisansa sahip üniversite listesi ve lisans kurulumu için tıklayınız.

 


MATLAB Kampüs Lisansı ile ilgili bilgi edinmek ve bir fiyat teklifi almak için MATLAB Satış Yöneticinizle iletişime geçebilirsiniz. matlabsales@figes.com.tr