FİGES AS web sitesine hoş geldiniz.

FİGES, belirtilen kullanım koşullarına bağlı olarak bu web sitesine erişim sağlamaktasınız. Bu web sitesinden materyallere erişerek, görüntüleyerek, kullanarak veya indirerek, bu şart ve koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Telif Hakkı Bilgisi

Telif Hakkı 1991-2019 FİGES AŞ’ye ait olup her hakkı saklıdır.

Bu Web Sitesindeki Malzemelerin Kullanımı

Aksi belirtilmediği sürece, bu web sitesindeki materyalleri, materyallerin herhangi bir kopyası üzerindeki orijinal materyallerde yer alan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini saklamanız şartıyla, yalnızca kişisel, bilgilendirme amaçlı ve ticari olmayan amaçlarınız için görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu web sitesindeki materyalleri hiçbir şekilde değiştiremez, çoğaltamaz veya herkese açık olarak gösteremez, gerçekleştiremez, yayınlayamaz, iletemez, dağıtamaz veya başka bir şekilde kullanamazsınız.

Ticari Marka Bilgisi

Bu sitede belirtilen tüm şirket ve ürün adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Üçüncü Parti Açıklamaları

Bu web sitesi çeşitli üçüncü taraflarla ilgili bilgiler içermektedir. Bu bilgiler sadece bilgilendirme için verilmiştir. FİGES, hiçbir üçüncü taraf ürün veya hizmetten veya herhangi bir tanımlamanın doğruluğundan sorumlu değildir ve garanti veremez.

Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

Bu web sitesi, üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar içermektedir. FİGES herhangi bir link verilen sitenin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelerin içeriğiyle ilgili hiçbir beyanda bulunmaz.

Garanti Reddi Beyanı

Bu web sitesindeki bilgiler güncel olmayabilir. Bilgiler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir veya güncellenebilir. FİGES, bu web sitesinde açıklanan ürün ve / veya programlarda herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik ve / veya iyileştirmeler yapabilir.

Kullanıcı Gönderileri

Gizlilik Politikasında belirtilen kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler haricinde, FİGES’e ilettiğiniz veya bu web sitesine gönderdiğiniz tüm materyaller, bilgiler, e-postalar veya diğer iletişimler gizli ve mülkiyet dışı olarak kabul edilecektir. FİGES’in, FİGES Gizlilik Politikasında belirtilenlerin dışında, bu tür iletişimlerle ilgili hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır.