İnternet Semineri:

ANSYS Gömülü Yazılım Ailesinden SCADE Suite Tanıtımı ve Demo Gösterimi

İnternet seminerimizde kritik gömülü yazılımlar için model tabanlı bir geliştirme ortamı sunan ANSYS gömülü yazılım ailesindeki bir ürün olan SCADE Suite'in tanıtımı ve demosu gösterilecektir. SCADE Suite, gereksinim yönetimi, model tabanlı tasarım, simülasyon, doğrulama, uyumlu / sertifikalı kod üretimi ve diğer geliştirme araçları ve platformları ile birlikte çalışabilirlik gibi kritik uygulamalar için kullanılan entegre tasarım ortamıdır.

SCADE Suite KCG Code Generator ile dönüştürülen kod, DO-178B’de A seviyesi, DO-178C'de bir DO-330 TQL-1 seviyesi olarak kalifiye edilebilir. ISO 26262: 2011'e göre ASIL D ve C'de ve IEC 61508:2010 kapsamında T3 / SIL 3 ve EN 50128: 2011'de T3 / SIL 3/4'te sertifikalandırılmıştır.

Tanıtımını içeren 75 dakikalık bir sunuş ve demo gösterimi yer alacaktır.

Seminer İçeriği:

    ANSYS SCADE Suite Tanıtım ve Demo Gösterimi
    Video İçeriği (75 dk.):
  • ANSYS SCADE Suite Tanıtımı (5 dk.)
  • ANSYS SCADE Suite ile Model Tabanlı Tasarım Demosu (55 dk.)
  • ANSYS SCADE Rapid Prototyper ile Test Görseli Oluşturma ve Entegrasyon Demosu (15 dk.)


Konuşmacı:

Ahmet Gökhan ŞENER, Alp KAÇAR


Kimler Katılmalı

Uçuş kontrol ve motor kontrol sistemleri, iniş takımı sistemleri, otomatik pilotlar, güç ve yakıt yönetim sistemleri, kokpit görüntüleri, demiryolu anklaşman sistemleri ve sinyalizasyon, otomatik tren işletme, bilgisayar tabanlı tren kontrolü, acil durum gibi emniyet-kritik yazılımları başta olmak üzere frenleme sistemleri, aşırı hız koruması, tren boşluğu tespiti, nükleer enerji santrali kontrolleri, otomobillerde ADAS ve diğer pek çok havacılık, demiryolu, enerji, otomotiv ve endüstriyel uygulamalarda çalışan ve/veya bilgi sahibi olmak isteyen mühendisler, yöneticiler, teknik uzmanlar, öğrenciler, akademisyenlerin ve konuyla ilgilenen herkesin seminerimize katılması faydalı olacaktır.

İlgili Ürünler:

ANSYS SCADE Suite, ANSYS SCADE Test

Notlar:  

  • Seminere katılım ücretsizdir.
  • Bilgisayar ve internet bağlantısı gerekmektedir.

Detaylı Bilgi: 

FİGES Pazarlama Grubu
marketing@figes.com.tr 
Tel: 0224-280-8525
Faks: 0224-280-8532